• alternatywny tekst

    Budynek TBS - ul. Mikołowska 25

  • Mural - ul. Pszczyńska 44a

  • "Krasnoludek po remoncie" - ul. Dolnych Wałów 35

Przetarg na lokale mieszkalne

Mieszkania do wynajęcia

Doskonałą okazją dla osób poszukujących własnego mieszkania jest organizowany 30 września br. przetarg na czynsz wolny na 3 lokale. Mieszkania zlokalizowane są przy ul. Zabrskiej 22/2, Zwycięstwa 63/8, Bł. Czesława 54/3. Powierzchnie wystawionych w przetargu mieszkań wynoszą powyżej 100 m2.

Stawki czynszu dla poszczególnych lokali wynoszą 9,20 zł./m. kw. dla mieszkań wystawionych po raz pierwszych, 7,70 zł./m. kw.dla mieszkania wystawionego w drugim przetargu.

zobacz szczegóły

image_pdfimage_print

Ważne dla użytkowników gminnych lokali użytkowych

Oferujemy Państwu dostęp do modułu Internetowa Obsługa Kontrahenta, który daje możliwość: sprawdzenia stanu kartoteki finansowej, podglądu faktur, nr rachunku bankowego, itp. oraz dokonywania płatności za pośrednictwem sieci WWW.
Koszty wykonania przelewu każdorazowo ponosi osoba zlecająca, a wysokość opłaty wynosi 1,20 zł., bez względu na ilość faktur, za które jest ona dokonywana. Płatność ta jest realizowana natychmiast, czyli po wykonaniu przelewu jest ona widoczna na kartotece finansowej danego lokalu (bez względu na dzień tygodnia). Firmą pośredniczącą w operacji i gwarantującą jej powodzenie jest firma Blue Media S.A.
Korzystanie z w/w modułu daje możliwość bieżącej kontroli kartoteki finansowej. Czytaj dalej

image_pdfimage_print