• alternatywny tekst

    Budynek TBS - ul. Mikołowska 25

  • Mural - ul. Pszczyńska 44a

  • "Krasnoludek po remoncie" - ul. Dolnych Wałów 35

Zmiany opłat za c.o.

Z dniem 1 grudnia 2015r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Gliwice Sp. z o.o. wprowadza do stosowania nową Taryfę dla ciepła, zatwierdzoną Decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Nr OKA-4210-49(7)/2015/240/XIII/AZa z dnia 29 października 2015r.

Treść Taryfy

image_pdfimage_print

Garaże – przetarg

ZADBAJ O SWOJE AUTO

Garażowanie samochodu jest dużym udogodnieniem szczególnie gdy za oknem pruszy śnieg. Garaż oszczędza nam nie tylko czas, ale również wysiłek jaki musimy poświęcić na poranne odśnieżanie pojazdu parkowanego pod “chmurką”.  Obecnie oferujemy wszystkim zainteresowanym 3 wolne garaże, które można wynająć w drodze organizowanego 10 grudnia 2015r przetargu.

zobacz szczegóły

image_pdfimage_print

Przetarg na lokale mieszkalne

Mieszkania do wynajęcia

Doskonałą okazją dla osób poszukujących własnego mieszkania jest organizowany 30 listopada br. przetarg na czynsz wolny na 3 lokale. Mieszkania zlokalizowane są przy ul. Zwycięstwa 41of/13, ul. Zabrskiej 22/2, Bł. Czesława 54/3. Powierzchnie wystawionych w przetargu mieszkań wynoszą od 58 m2 do 120,46 m2.

Stawki czynszu dla poszczególnych lokali wynoszą 9,20 zł./m kw. dla mieszkania wystawionego po raz pierwszych, 7,30 zł./m kw. dla mieszkania wystawionego w drugim przetargu oraz 5,90zł./m kw. dla mieszkania w trzecim przetargu

zobacz szczegóły

image_pdfimage_print

Ważne dla użytkowników gminnych lokali użytkowych

Oferujemy Państwu dostęp do modułu Internetowa Obsługa Kontrahenta, który daje możliwość: sprawdzenia stanu kartoteki finansowej, podglądu faktur, nr rachunku bankowego, itp. oraz dokonywania płatności za pośrednictwem sieci WWW.
Koszty wykonania przelewu każdorazowo ponosi osoba zlecająca, a wysokość opłaty wynosi 1,20 zł., bez względu na ilość faktur, za które jest ona dokonywana. Płatność ta jest realizowana natychmiast, czyli po wykonaniu przelewu jest ona widoczna na kartotece finansowej danego lokalu (bez względu na dzień tygodnia). Firmą pośredniczącą w operacji i gwarantującą jej powodzenie jest firma Blue Media S.A.
Korzystanie z w/w modułu daje możliwość bieżącej kontroli kartoteki finansowej. Czytaj dalej

image_pdfimage_print