Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Domki jednorodzinne

W 2006r. Spółka podjęła się realizacji pionierskiej inwestycji w ramach, której wybudowanych zostało 14 komfortowych domów bliźniaczych na os. Bajkowym (ul. Andersena w Gliwicach)
Wysoka jakość wykonania, konkurencyjna cena oraz bezpieczeństwo finansowe inwestycji sprawiły, ze domki rozeszły się jak świeże bułeczki.

Dwupoziomowe budynki o powierzchni 200 m. kw. obejmowały pięć pokoi, gabinet, kuchnię z jadalnią, łazienkę, wc i garaż.
Nieruchomości były stylowo i funkcjonalnie zaprojektowane, a uroku dodały im przeszklone ogrody zimowe przylegające do dużego salonu. Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od 260 do 400 m. kw.
Gwarantujemy wysoki standard wykonania, w oparciu o nowoczesne technologie budownictwa. Zapewniamy spełnienie wszystkich norm a w szczególności normy cieplnej ograniczającej zużycie energii.

Stan surowy zamknięty obejmował całą stolarkę okienną wraz z oknami połaciowymi, wykonanymi z najlepszych profili pięciokomorowych, drzwi wejściowe antywłamaniowe, bramę garażową o szerokości 4,5 m. z napędem elektrycznym.

Do nieruchomości doprowadzone zostały sieci zewnętrzne:

  • wody
  • kanalizacji sanitarnej i deszczowej
  • gazu
  • elektryczną
  • telekomunikacyjną
  • internetu

Doprowadzenie sieci obejmowało również wykonanie przyłączy do budynku.

Po dużym sukcesie pierwszej inwestycji developerskiej ZBM podjął się realizacji kolejnego projektu składającego się z 8 domów w zabudowie szeregowej.

Domy wybudowane zostały przy ul. Andersena w sąsiedztwie poprzedniej inwestycji. Oddanie budynków nastąpiło w kwietniu 2010r.

Domy szeregowe to budynki dwukondygnacyjne niepodpiwniczone o powierzchni użytkowej od 153 m2 do 169 m2 oraz usytuowane na działkach o powierzchni od 299m2 do 496 m2. Projekt uwzględniał różne potrzeby przyszłych właścicieli, dlatego zaprojektowano segmenty o dwóch typach.

Typ A składa się z czterech pokoi i łazienki na piętrze oraz kuchni z jadalnią, salonem i łazienką a także jednym miejscem garażowym na parterze.

Typ B to trzy pokoje (dwa z garderobą) i łazienka na piętrze oraz kuchnia z jadalnią i salonem oraz dwoma stanowiskami garażowymi na parterze.

Domy sprzedawane były w stanie surowym zamkniętym.

Do nieruchomości doprowadzone były sieci i przyłącza:

  •  gazu wraz z wewnętrzną instalacją gazową,
  •  wody,
  •  elektryczne,
  •  kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

DANE SPÓŁKI

NIP 631 22 43 307
REGON 276567632
KRS 0000011843
Kapitał zakładowy 65 903 500 zł

SZYBKI KONTAKT

BOK: +48 32 33 92 964
          +48 32 33 92 965
E-mail: biuro@zbmgliwice.pl

© 2024 Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach