Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

A, B, C, D, F, G, J, K, L, Ł, M, N, O, P, R, S, Ś, W, Z


A

Aleja Korfantego 11
Aleja Korfantego 16
Aleja Korfantego 18
Aleja Korfantego 19
Aleja Korfantego 20
Aleja Korfantego 22
Aleja Korfantego 24
Aleja Korfantego 36
Andersa 1
Andersa 8
Andersa 13
Andersa 17
Andersa 27
Andersa 29
Andersa 31

powrót na górę strony


B

Bankowa 2 – Rynek 1
Bankowa 3-5
Bankowa 4
Bankowa 6
Barlickiego 6 – Zwycięstwa 47
Barlickiego 11
Barlickiego 13
Bednarska 2-2A
Bednarska 5-7
Białej Bramy 8-10, Bytomska 11-13
Brzozowa 75
Bytomska 1 – Tkacka 10
Bytomska 3
Bytomska 14

powrót na górę strony


C

Chopina 2
Chopina 11
Chudoby 6-6A

powrót na górę strony


D

Daszyńskiego 7
Daszyńskiego 10a
Daszyńskiego 11
Daszyńskiego 12
Daszyńskiego 13
Daszyńskiego 14
Daszyńskiego 15A
Daszyńskiego 15B
Daszyńskiego 17
Daszyńskiego 19-21
Daszyńskiego 23
Daszyńskiego 25
Daszyńskiego 27 – Kościuszki 52
Daszyńskiego 28
Daszyńskiego 36
Daszyńskiego 38
Daszyńskiego 40
Daszyńskiego 48
Daszyńskiego 50-52
Daszyńskiego 91-93
Derkacza 4
Dolnych Wałów 5
Dolnych Wałów 10
Dolnych Wałów 11 – Plac Inwalidów Wojennych 8-12
Dolnych Wałów 19a
Dolnych Wałów 20
Dolnych Wałów 21-21of
Dolnych Wałow 21A
Dolnych Wałów 28
Dworcowa 36
Dworcowa 43
Dworcowa 45-45A

powrót na górę strony


F

Fredry 2

powrót na górę strony


G

Gagarina 15
Gagarina 17
Goździkowa 2-4
Goździkowa 6-8
Goździkowa 10-12
Goździkowa 14-16
Goździkowa 18-20
Górnych Wałów 31
Górnych Wałów 36
Górnych Wałów 38
Górnych Wałów 46 – Kaczyniec 30
Górnych Wałów 48-48of
Góry Chełmskiej 20-24
Góry Chełmskiej 30-32
Góry Chełmskiej 34-36-38
Góry Chełmskiej 40-42
Góry Chełmskiej 44
Góry Chełmskiej 46
Grodowa 10
Grodowa 13
Grodowa 18
Grodowa 22
Granitowa 17-19
Granitowa 21-23
Granitowa 25-27

powrót na górę strony


J

Jondy 1

powrót na górę strony


K

Kaczyniec 6
Kaczyniec 8
Kaczyniec 17
Kaczyniec 22A
Kazimierza Wielkiego 5
Kazimierza Wielkiego 9
Kościuszki 16-16of
Kościuszki 33
Kościuszki 34
Kościuszki 36
Kościuszki 50
Kozielska 7
Kozielska 9-9A
Kozielska 10A-10B
Kozielska 19
Kozielska 20
Kozielska 22-22A
Kozielska 24
Kozielska 27-27A-D
Kozielska 54
Kozielska 60-62
Kozielska 68
Krótka 1
Krótka 3
Krupnicza 1 – Rynek 7
Krupnicza 5, Mleczna 4
Krupnicza 6 – Średnia 6

powrót na górę strony



L

Lelewela 1-1of
Lelewela 2
Lelewela 3A
Lelewela 4
Lelewela 6
Ligonia 10
Lompy 3
Lompy 4
Lompy 5
Lompy 6
Lompy 15

powrót na górę strony


Ł

Łabędzka 15

powrót na górę strony


M

Malinowskiego 4
Malinowskiego 12
Matejki 2
Matejki 10-12 – Wodna 5-5of
Miarki 1
Miarki 2
Miarki 3
Miarki 4
Miarki 6
Miarki 10A-10B-10C
Mickiewicza 63
Mickiewicza 65A
Młyńska 2-2of

powrót na górę strony


N

Na Skarpie 1
Norwida 1
Norwida 23
Norwida 27

powrót na górę strony


O

Orlickiego 5
Orlickiego 7
Orlickiego 9
Orlickiego 11
Orlickiego 13

powrót na górę strony


P

Piotra Skargi 2
Plac Inwalidów Wojennych 5
Plac Inwalidów Wojennych 5A-7
Plac Inwalidów Wojennych 6
Plac Inwalidów Wojennych 9
Plac Inwalidów Wojennych 20-20of
Plac Jaśminu 3
Plac Jaśminu 4
Plac Jaśminu 5-7
Plac Jaśminu 6-8
Plac Jaśminu 9
Plac Jaśminu 10
Plac Jaśminu 12
Plac Jaśminu 13-15-17
Plac Piłsudskiego 7
Plebańska 4
Plebańska 9
Plebańska 18-18of
Plebańska 20
Plebańska 22-24
Plebiscytowa 5b-5c
Płowiecka 7A-9A
Płowiecka 27-29
Powstańców Warszawy 3
Prymasa Wyszyńskiego 10
Prymasa Wyszyńskiego 14A-D
Puszkina 39

powrót na górę strony


R

Raciborska 4
Raciborska 8
Raciborska 10-10OF – Szkolna 3
Rynek 2
Rynek 11-11of – Średnia 14-14of
Rynek 12-12of
Rynek 17
Rynek 20-21
Rynek 22
Rynek 24

powrót na górę strony


S

Siemińskiego 11
Siemińskiego 14-16
Siemińskiego 25-25A,C,D
Siemińskiego 26
Siemińskiego 29
Siemińskiego 37
Sienkiewicza 4
Sienkiewicza 8
Słowackiego 23
Słowackiego 25
Słowackiego 34a
Słowackiego 36-36a
Słowackiego 46
Słowackiego 48
Słowackiego 50
Słowackiego 58A
Słowackiego 62
Słowackiego 62A
Słowackiego 64
Słowackiego 64A
Sopocka 6
Studzienna 6 – Zwycięstwa 13-13of
Styczyńskiego 4
Styczyńskiego 7
Styczyńskiego 10
Styczyńskiego 14
Styczyńskiego 19
Styczyńskiego 21
Styczyńskiego 30
Styczyńskiego 32
Styczyńskiego 33
Styczyńskiego 36
Styczyńskiego 38
Styczyńskiego 42
Styczyńskiego 44
Styczyńskiego 47
Styczyńskiego 51
Styczyńskiego 55
Szczecińska 8-10

powrót na górę strony


Ś

Średnia 1- 3
Średnia 16
Średnia 18
Średnia 24

powrót na górę strony


W

Wiejska 50
Wodna 2
Wodna 4
Wybrzeże Wojska Polskiego 5
Wybrzeże Wojska Polskiego 7
Wysoka 6
Wyspiańskiego 10

powrót na górę strony


Z

Zawiszy Czarnego10
Zwycięstwa 1 – Rynek 18-19 – Plac Inwalidów Wojennych 1-3
Zwycięstwa 3
Zwycięstwa 4
Zwycięstwa 5
Zwycięstwa 6
Zwycięstwa 7
Zwycięstwa 8
Zwycięstwa 9
Zwycięstwa 12-12of
Zwycięstwa 14C
Zwycięstwa 20
Zwycięstwa 26
Zwycięstwa 27
Zwycięstwa 33-33of
Zwycięstwa 34-34of
Zwycięstwa 36-36of
Zwycięstwa 40
Zygmunta Starego 2
Zygmunta Starego 14
Zygmunta Starego 16A
Zygmunta Starego 32
Zygmunta Starego 34

powrót na górę strony

DANE SPÓŁKI

NIP 631 22 43 307
REGON 276567632
KRS 0000011843
Kapitał zakładowy 65 903 500 zł

SZYBKI KONTAKT

BOK: +48 32 33 92 964
          +48 32 33 92 965
E-mail: biuro@zbmgliwice.pl

© 2024 Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach